Zajímavé odkazy, zábava, důležité informace

Zde se nacházejí odkazy na zajímavé internetové web stránky, které doporučujeme navšítit.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení využívané v Česku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií vodorovné značení, výstražné značky, informativní jiné dopravní značení, informativní směrové dopravní značky, zahraniční značky, zákazové dopravní značení, informativní provozní značení, dopravní zařízení, neoficiální zábavné značky, značky upravující přednost, příkazové dopravní značky apod.

Vtipy, vtipné texty, fóry, frky, kameňáky, anekdoty

Zkuste vypnout! Vtipy, vtipné texty, fóry, frky, kameňáky, anekdoty. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: O Somálcích, Vtípky o blondýnkách, Vtipné hádanky, O manželství, O ženách, O škole, Frky, vtipy, vtípky, O Slovácích, Vtipy o cikánech, O Chucku Norrisovi, O ekonomech, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o policajtech, O zvířátkách, Frky ze života, Vtipy o Bohu, Frky o tchýních, Vtipy o doktorech, O mužích, O Windows apod.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento online encyklopedický slovník ve kterém určitě naleznete odpověď.

Internet, síť, zábava, důležité informace

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Testy jsou rozdělené kategorií: Angličtina, výuka anglického jazyka, Matematické testy, Chemie - chemické testy a kvízy, online IQ testy zdarma, cizí jazyky, testy psaní všemi deseti prsty, online testy a kvízy, výukové pomůcky, zeměpisné testy a kvízy atd.

Dostali jste soubor s neznámou příponou a nevěděli, jak ho otevřít? Pak doporučujeme web obsahující přípony souborů rozdělené do kategorií jako dokumenty, video soubory, apod.

Při cestování do zahraničí se hodí znát některý cizí jazyk, především angličtinu. Kromě toho je dobré znát významy některých pojmů z oblasti cestování. Dobré je se seznámit i s kulturními specifiky dané země, například s národnostmi, abyste si kupř. nespletli Peršana v Íránu s Arabem. Dobré je i na letišti nebo v hotelu například vědět význam slova check in, a to proto, aby vám neuletělo letadlo a nepromeškali jste tak svoji vysněnou dovolenou.

Klíčová slova: internet, Seznam zkratek a akronymů, linky, Online životopisy, biografie, Obrázky k jmeninám a vtipné veršované texty přání, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, webovky, Seznam přípon a koncovek souborů, Arsenal F.C., odkaz, zajímavosti, V, Hry pro kluky

Staré hry online

Doporučujeme staré hry online Hry jsou rozdělené kategorií: Vánoční online hry, Oddechové, Pro dívky, Hry na vaření a smažení, Velikonoční hry, Závodní, Stolní hry a deskovky, parkování - parkovačky, Strategie, Bojové online gamesy, Sportovní, Onlinovky pro dva hráče, Logické, Klasické, Karetní a podobně.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako internet, fyzika, zločin a právo, literatura, politika, počítače, věda, lékařství a medicína, český jazyk, náboženství a křesťanství, matematika, cestování, nápoje, psychologie, rostliny, chemie, ekonomie a ekonomika, jídlo, bankovnictví, materiály, latina, účetnictví, stavebnictví, filozofie atd.

Doporučené odkazy, zábava, důležité informace

Textová přání ke kulatým narozeninám naleznete na těchto webových stránkách.

Pokud jste účastníky dopravního provozu, tak vám doporučujeme se seznámit s dopravním značením na webu se seznamem dopravních značek, taktéž vám doporučujeme webovky s tapetami aut na plochu PC a tapetami motorek.

Pozadí na PC zdarma ke stažení - wallpapers na PC ke stažení

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Pozadí na PC zdarma ke stažení. vhodné pro mobil, ultrabook, monitor, obrazovka počítače, tablet, smartphone, mobilní telefon, PC, notebook, počítač, phablet a pro operační systémy OSX, Windows 10, SUSE Linux, Windows NT, Java ME, Slackware, Apple iOS (iPhone), Windows 95, Windows 10 Mobile, Windows 98, Chrome OS. Nejlepší obrázky na plochu zdarma z kategorií 3D a digitalní abstraktní tapety, Rally, závody aut, širokoúhlé Full HD widescreen, vesmír, kosmos, Formule 1, nature - příroda, fraktály, armáda, válka, zbraně, velkoměsta a noční život, sportovní wallpapery, zvířata, sportovní a závodní auta, motorky, květiny, tenisté a tenistky, ptáci, flóra, stromy, fantasy. Mnoho verzí a velikostí jako 1280x768, 1366x768, 1600x900, 800x1280, 1080x1800, Full HD 1080x1920, 1600x1200, 2560x1920, 3200x1200, 393x786, 1024x768, 1440x960, 1152x864, 768x1024, 1280x854, 1280x720 atd.

Keywords:Online hry pro děti zdarma, volný čas, Dopravní značky, Slovník pojmů Co je to?, Shakira, odkazy, pro dospělé, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Sobi k vybarvení, Nejlepší pozadí na plochu zdarma, info, Dopravní značení

Kde získat moudrost? Třeba v citátech slavných osobností, na webu naleznete 1000 slavných citátů nejrůznějších osobností z politiky, kultury a sportu.

Máte malou holčičku a chcete ji naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zdarma. Díky vybarvování omalovánek s princeznami nebo koňmi se nejen zabaví, ale i zábavnou formou naučí pracovat s myší.

Tip na výlet! Jeďte do města Příbram. Hlavní turistickou atrakcí je největší hornické muzeum v ČR.

Síť, zábava, důležité informace

Nejlepší pozadí na plochu zdarma - pC tapety pro Windows

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Nejlepší pozadí na plochu zdarma. můžete využít v tablet, obrazovka počítače, počítač, phablet, ultrabook, smartphone, PC, monitor, mobilní telefon, displej, notebook a pro operační systémy Chrome OS, Windows 98, Windows Server 2012, Microsoft Windows 8, Linux Fedora, Windows 10 Mobile, FreeBSD, macOS, Linux Ubuntu, BlackBerry OS, Windows 95. Tapety na PC zdarma ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vojenské Army tapety a zbraně, 3D a Abstraktní, noční města, zvířata, auta, adventní a vánoční tapety, operační systémy, Windows, květiny, kytky, psi a štěňátka, sportovní pozadí, příroda, krajina, wallpapery, letadla, hudební tapety, Roztomilá zvířátka, hry a herní wallpapery, budovy a stavby, Velikonoce - velikonoční tapety, voda a bubliny, rostliny. Dostupné velikosti jsou 640x480, širokoúhlé 1366x768, 360x720, 320x568, 768x1024, 1920x1080 Full HD, 393x786, 375x812, 1680x1050, 2560x1600, 1600x900, 800x600, 1280x800, 1024x600, 1280x768, 1152x864 atd.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.

Staré hry online

Zapařte si staré hry online . Mj. na webu naleznete Puzzle a skládačky, Střílecí hry, Karetní hry - solitaire, Omalovánky, Barbie hry, Sportovní gamesy, Logické hry, Akční gamesky, Adventní, vánoční hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, online html5 hry, Deskovky, Hry s koňmi, Arkády a plošinovky, Oddechové hry, Hannah Montana, Letecké simulátory, Oblíkačky, Auta a závodní, Adventury, Vzdělávací a výukové hry apod.

Klíčová slova: zadarmo, webové stránky, pro děti, Obázek Jóga, Pozadí na PC ke stažení, P, počítače, Fernando Torres, Státní vlajky zemí, Staré hry online, multimédia, hyperlinky

Textová a obrázková přáníčka pro všechny možné příležitosti od svátku a narozenin až po svatbu a blahopřání k odchodu do penze nebo na mateřskou.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?

Super free web games zdarma

Všem hráčům doporučujeme super free web games zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Logické hry, Akční hry, Relaxační hry, Brutální krvavé hry, Animace, Adventury, Sportovní hry, Postřehové hry, Střílečky, Hry pro děti, Karetní hry, Strategie, Hry pro dva hráče, Závody aut, Bojové hry, Pro dívky a tak dále.

Náš tip, zábava, důležité informace

Vlajky spojených států amerických

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Vlajky spojených států amerických. Zde naleznete například vlajky států Maine, Iowa, Wyoming, Louisiana, Delaware, Maryland, Kansas, Kentucky, Florida, Indiana, Severní Karolína, Rhode Island, New Hampshire, Oklahoma, Jižní Karolína, Virginie, Nové Mexiko, Georgie, Havaj, Aljaška, Jižní Dakota, Colorado, Montana, Nebraska, Arizona, New Jersey atd.

Pojmy a termíny ze všech oborů lidské činnosti.

Seznam zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako vysokoškolské a akademické tituly, mezinárodní organizace, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, firmy a společnosti, měny, internetové domény 1. řádu, hudební zkratky, úřady a ministerstva, politické strany a hnutí, mezinárodní organizace, vojenské hodnosti, zkratky krajů České republiky, obecné zkratky, státy usa, okresy České republiky, fyzikální jednotky apod.

Z dovolených si obvykle přivezete velké množství fotek. Co s nimi? Samozřejmě je můžete umístit na sociální sítě jako Facebook, Twitter, Pinterest. Další možností je a vytisknout je na papír a vložit do klasického alba. Novější možností je obrázky upravit, vložit k nim zajímavé kliparty, rámečky, v nějakém grafickém editoru typu Adobe Photoshop, a nechat si z těchto fotek vytisknout profesionální fotoknihu. Fotografie a obrázky z dovolené samozřejmě můžete použít jako pozadí na plochu PC, mobilu nebo tabletu jako tzv. wallpaper. Mezi další možnosti patří vytisknutí obrázků na tričko, hrníček apod.

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte v online encyklopedickém slovníku.

Klíčová slova: Ilustrace, obrázky, Super free web games zdarma, zábava, Obázek Stdentka lolitka, tipy, URL, kuriozity, Lionel Messi, calciatore argentino, V, Vlajky spojených států amerických, humor

Textová a obrázková přáníčka pro všechny možné příležitosti od svátku a narozenin až po svatbu a blahopřání k odchodu do penze nebo na mateřskou.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?

Super free web games zdarma

Všem hráčům doporučujeme super free web games zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Logické hry, Akční hry, Relaxační hry, Brutální krvavé hry, Animace, Adventury, Sportovní hry, Postřehové hry, Střílečky, Hry pro děti, Karetní hry, Strategie, Hry pro dva hráče, Závody aut, Bojové hry, Pro dívky a tak dále.

World wide web, internet, zábava, důležité informace

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií měny, internetové domény 1. řádu, obecné zkratky, vysokoškolské a akademické tituly, mezinárodní organizace, mezinárodní organizace, týmy NHL, zkratky krajů České republiky, země EU, státy usa, geocaching, politické strany a hnutí, fyzikální jednotky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, hudební zkratky, firmy a společnosti apod.

Máte občas problémy s operačním systémem Windows? Nejste v tom sami. Část lidí tyto problémy řeší přechodem na jiný operační systém a část díky vzteku vymýšlí vtipy o Windows.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?

Nepropadli byste ze zeměpisu? To si můžete ověřit na webovkách se státními vlajkami. Kromě státních vlajek všech zemí světa zde naleznete i mnoho údajů o každém státu - např. počet obyvatel, rozloha, výše HDP apod.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Klíčová slova: Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Online životopisy, biografie slavných osobností, Wallpapery na plochu PC, Staré hry online, školství, Přáníčka a obrázky k svátku, Ilustrace, obrázky, cestování, Free game online hry, doporučujeme, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Pozadí na PC zdarma ke stažení, L’Associazione Calcio Milan S.p.A., 2

Několik fórů na závěr. Vtip Půjč mi auto!: Miláčku, nechceš řídit?

Běží liška k táboru, nedoběhla závoru. Jede rychlik z Opavy, a liška je bez hlavy.

Další odkazy:

Obázek Fitness
Odkazy na partnerské weby
Narozeninová přání a přáníčka
Naše tipy na zajímavé stránky
Libro da colorare
Odkazy na užitečné webové stránky
Celebrita Christina Ricci
Doporučené internetové odkazy
Obrázky k jmeninám
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Pozadí na plochu sport

Děkujeme vám za vaši návštěvu.