Partnerské weby pro děti i dospělé

Na této stránce Vám předkládáme seznam užitečných odkazů na weby které byste měli určitě navštívit. Naleznete zde zajímavé stránky nejen našich partnerů, které se zabývají stejným ale i jiným tématem (jako tyto web stránky).

Korektní i nekorektní básně, vtipné i pravdivé, krátké i dlouhé básničky, sarkastické verše - to vše naleznete na stránkách Basne.net

V dnešní uspěchané době je nezbytností používat v písemné formě různé zkratky. Na spřátelených stránkách se dozvíte význam zkratek z jednotlivých oborů. Například zkratky států USA, zkratky mezinárodních organizací nebo zkratky používané v Geocachingu.

Vlajky států USA

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Vlajky států USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Idaho, Connecticut, Rhode Island, Louisiana, Severní Karolína, Utah, Massachusetts, Michigan, Nevada, Oklahoma, Washington, Vermont, Západní Virginie, Minnesota, Havaj, Alabama, Jižní Dakota, Colorado, Pensylvánie, Missouri, Texas, Ohio, Severní Dakota, Indiana, Illinois, New York atd.

Informace pro děti i dospělé

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Znáte vlajky měst ČR? Například vlajka Hradce Králové, vlajka Litoměřic nebo vlajka Litvínova?

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako země EU, internetové domény 1. řádu, zkratky krajů České republiky, měny, státy usa, politické strany a hnutí, fyzikální jednotky, mezinárodní organizace, hudební zkratky, týmy NHL, okresy České republiky, firmy a společnosti, úřady a ministerstva, vysokoškolské a akademické tituly, geocaching, mezinárodní organizace apod.

Klíčová slova: V, info, Online testy zdarma, Stručný encyklopedický slovník, Julia Stiles fotky, Seznam zemí světa a jejich vlajky, zábava, URL, Narozeninová přání a přáníčka, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, počítače, zeměpis, Vše o Vánocích

Hledáte tipy na přání k narozeninám? Spřátelené internetové stránky nabízí stovky přáníček rozdělených do kategorií jako přání pro děti, narozeninová blahopřání pro muže atd.

Hlášky, moudra, motta, úsloví, aforismy, myšlenky, bonmoty

Citáty slavných osobností, Hlášky, moudra, motta, úsloví, aforismy, myšlenky, bonmoty, . V této rozsáhlé kolekci naleznete citáty o odvaze, citáty o smutku, citáty o neštěstí, citáty o nenávisti, citáty o bohu, citáty o kráse, přísloví o naději, citáty o víře, citáty o svobodě, hlášky o alkoholu, citáty o bohatství, citáty o člověku, moudra o dětech, citáty o smrti, citáty o lži, citáty o ženách, citáty o manželství, citáty o zdraví, citáty o rozumu, citáty o penězích od různých známých osobností.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií příroda, materiály, bankovnictví, chemie, nástroje, literatura, počítače, nápoje, zkratky, internet, kultura, účetnictví, matematika, nemoce, věda, jídlo, stavebnictví, software, cestování, náboženství a křesťanství, různé, hardware, rostliny, politika atd.

World wide web, internet pro děti i dospělé

Vtipy, frky, vtípky, fórky, černý humor, kameňáky

Zkuste vypnout! Vtipy, frky, vtípky, fórky, černý humor, kameňáky. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vtipné citáty, fóry o homosexuálech, vtipy o metanolu, anekdoty o politice, černý humor, kameňáky, vtipy o blondýnách, židovské anekdoty, fóry nejen o českém hokeji, poslední věty před smrtí, vtipy o facebooku, murphyho zákony, vtipné básničky, vtipné hádanky, frky o zvířatech apod.

Online hry pro děti zdarma

Doporučujeme online hry pro děti zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Bojové hry, Adventury, Relaxační hry, Postřehové hry, Stolní a deskové hry, Animace, Závody aut, Brutální krvavé hry, Strategie, Hry pro dva hráče, Hry pro děti, Karetní hry, Skákačky a hopsačky, Akční hry, Sportovní hry, Logické hry a tak dále.

Textová a obrázková přáníčka pro všechny možné příležitosti od svátku a narozenin až po svatbu a blahopřání k odchodu do penze nebo na mateřskou.

Keywords:Hry pro nejmenší online, Přehled souborových přípon, Seznam státních vlajek, Biografie známých osobností, Brazilská vlajka, webovky, Městské a obecní prapory obcí ČR, Přehled přípon a koncovek souborů, Proxy server, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Životopisy slavných osobností, Seznam zkratek a akronymů

Tip na výlet! Malebné městečko Úštěk v Ústeckém kraji. Více se dozvíte zde.

PC pozadí pro Windows - wallpapery na tablet

Dále vám doporučujeme: PC pozadí pro Windows. vhodné pro PC, mobilní telefon, smartphone, mobil, notebook, displej, počítač, phablet, monitor, tablet, ultrabook a pro operační systémy FreeBSD, Microsoft Windows 8, Linux Ubuntu, Microsoft Windows Vista, Windows Me, Linux Xubuntu, Windows 95, macOS, Chrome OS, Java ME, OSX. Full HD wallpapers na PC jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako květiny, fraktály, sportovní a závodní auta, 3D a digitalní abstraktní tapety, sportovní wallpapery, motorky, širokoúhlé Full HD widescreen, flóra, stromy, Rally, závody aut, Formule 1, fantasy, free wallpapers, armáda, válka, zbraně, tenisté a tenistky, oceán, moře, pláže, zvířata, hmyz a pavouci, velkoměsta a noční život. Dostupné rozměry 1280x768, 1152x1920, 360x640, 1080x1800, HD 1280x720, 640x480, 1920x1080 Full HD, 375x812, 2048x1536, 1366x768, 750x1334, 1024x600, 2560x1600, 1920x1080, 800x1280, 375x667 atd.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.

Internet, síť pro děti i dospělé

Super free web games zdarma

Zapařte si super free web games zdarma . Mj. na webu naleznete Bojové hry, Relaxační hry, Střílečky, Strategie, Akční hry, Hry pro dva hráče, Brutální krvavé hry, Závody aut, Stolní a deskové hry, Postřehové hry, Karetní hry, Hry pro děti, Adventury, Sportovní hry, Skákačky a hopsačky, Logické hry a tak dále.

Znáte vlajky český měst? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá vlajky Prahy, vlajka Plzně nebo zlínská vlajka?

Seznam státních vlajek

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Seznam státních vlajek. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako Antarktidy, země východní Asie, země střední Asie, státy Blízkého východu, země Afriky, evropské země a státy, ostrůvky Oceánie, státy jižní Ameriky, země jižní Asie, státy Střední Ameriky apod.

Klíčová slova: Obrázky zdarma, Wallpapers na zdarma PC ke stažení, Super online kvízy, Klipaty a obázky, odkaz, volný čas, Hry pro dívky online, Nádherná Angelina Jolie, cestování, humor, pro děti, Webové html5 hry zdarma

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Dnes už je nemusíte kupovat, ale můžete je vytisknout rovnou na vaší tiskárně a to úplně zdarma. Vybírejte z mnoha motivů - například ptáčci, kytičky nebo dopravní prostředky.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero...

Hry pro dívky online

Zahrajte si hry pro dívky online Jednotlivé položky jsou přehledně rozdělené do kategorií: Střílečky, Vánoční online hry, Oddechové, Sportovní, Onlinovky pro dva hráče, Klasické, Hry na vaření a smažení, Pro dívky, Logické, Bojové online gamesy, Závodní, Stolní hry a deskovky, Velikonoční hry, Karetní, parkování - parkovačky a podobně.

Síť pro děti i dospělé

Poznáte vlajky český měst a obcí? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá ostravská vlajka, pardubická vlajka nebo vlajka Liberce?

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků a dozvíte se to naprosto přesně.

Seznam zemí světa a jejich vlajky

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Seznam zemí světa a jejich vlajky. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: země jižní Asie, ostrůvky Oceánie, státy Blízkého východu, Antarktidy, země Severní Ameriky, státy jižní Ameriky, země východní Asie, země Afriky, státy Střední Ameriky, země střední Asie apod.

Vše o Vánocích - online adventní magazín

Vánoce za dveřmi? Nemáte napečeno, nakoupeny přáníčka, dárky a vánoční výzdobu? Potom zkuste Vše o Vánocích. Tématické články jsou z kategorií vánoční zábava, vánoční filmy, vánoční přání, vánoční dárky, materiály ke stažení, vánoční koledy, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční stromeček, vánoční všehochuť, adventní všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Ježíšek, Umělý vánoční stromek, Adventní trhy, Korálky, Vánoční koledy, Drážďany, Přáníčko, Štědrý večer, Vánoční filmy, Betlém, Filmy, Popelka, Skleněné ozdoby, Vánoční prostírání, Vánoční stromek, Špalda, Sněhulák, Francouzsky, PF, Sám doma, Vánoční kaktus, Jarmark, Perníčky, Adventní kalendář, Pozadí, Jingle Bells, Advent, Vykrajovátka, Wallpaper, Borovice, Vosí hnízda apod.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.

Klíčová slova: Nejlepší online hry zdarma, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, linky, Heidy Klum, webové stránky, zajímavosti, Nejlepší zeměpisné kvízy, Celebrita Holly Valance, Online hry pro děti zdarma, hyperlinky, H

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Dnes už je nemusíte kupovat, ale můžete je vytisknout rovnou na vaší tiskárně a to úplně zdarma. Vybírejte z mnoha motivů - například ptáčci, kytičky nebo dopravní prostředky.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero...

Hry pro dívky online

Zahrajte si hry pro dívky online Jednotlivé položky jsou přehledně rozdělené do kategorií: Střílečky, Vánoční online hry, Oddechové, Sportovní, Onlinovky pro dva hráče, Klasické, Hry na vaření a smažení, Pro dívky, Logické, Bojové online gamesy, Závodní, Stolní hry a deskovky, Velikonoční hry, Karetní, parkování - parkovačky a podobně.

Náš tip pro děti i dospělé

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.

Blahopřání, přání k nejrůznějšímu životnímu jubileu. Přání k svátku, narozeninám, kulatinám, ke svatbě, narození dítěte, apod.

Městské a obecní prapory obcí ČR

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Městské a obecní prapory obcí ČR. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Moravskoslezský kraj, Středočeský kraj, Jihomoravský kraj, Jihočeský kraj, Zlínský kraj, Královéhradecký kraj, Ústecký kraj, Olomoucký kraj, Hlavní město Praha, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Karlovarský kraj, Liberecký kraj apod.

Víte, že jedna z nejpopulárnějších online her se jmenuje Bloons? Střílíte v ní opičkou balónky. Hrát ji můžete zdarma na konkurenčním webu.

K přání je mnoho příležitostí jak se dozvíte na tomto webu. Naleznete zde třeba klasická přání k jmeninám, přání k novému roku nebo přání k promoci.

Klíčová slova: multimédia, Wallpapery do mobilu, Kliparty pro dokumenty, K, Super free web games zdarma, Istanbul, Dopravní značky, Městské a obecní prapory obcí ČR, weby, Pozadí na PC, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Superhry a hry online zdarma, Karl Marx, Adam Smith, 2

Několik fórů na závěr. Vtip Fico: Robert Fico príde na rokovanie vlády s dvoma papiermi. Vytiahne prvý: "Tu sú vymenované opatrenia, ktoré keď schválime, budú sa mať ľudia dobre do konca života ..." Vytiahne druhý: "... a tu je zoznam tých ľudí."

Víte, jaký je rozdíl mezi lesem Řáholcem a ministerstvem financí? . . . Žádný, v obou se ozývá "Mankóo, Mankóo"

V knihovně: „Prosím vás, kde máte nějaké knihy o sebevraždách?” „Pátý regál zleva, střední police.” „Ale tam není žádná kniha!” „Vidíte, jací jsou lidi! Půjčí si a nevrátí!”

Další odkazy:

Historie strategických válečných her
Tipy na užitečné weby
Celebrita Paris Hilton
Tipy na zajímavé weby
Cristiano Ronaldo football
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Cameron Diaz
Naše tipy na užitečné weby
Real Madrid football club
Linky na partnerské weby
Aktuální počasí, srážky, meteoradar

Děkujeme vám za vaši návštěvu.