Dále doporučujeme, cestování, zábava i hry

Vážení návštěvníci, zde jsme pro vás připravili sbírku zajímavých odkazů.

Vánoční web - online adventní magazín

Blíží se Vánoční čas? Nemáte napečeno, nakoupeny přáníčka, dárky a vánoční výzdobu? Potom navštivte Vánoční web. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční filmy, vánoční koledy, vánoční dekorace, vánoční všehochuť, adventní všehochuť, vánoční dárky, recepty na vánoční jídlo a cukroví, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční zábava, vánoční přání, vánoční stromeček atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Strom, Vánoční svícen, Láska nebeská, Vánoční svíčky, Adventní kalendář, Anděl, Osvětlení, Vánoční kaktus, Jedle, Štěstí, Atmosféra, Vosí hnízda, Umělý vánoční stromek, Patchwork, Osvětlení do oken, Zdraví, Koleda, Staroměstské náměstí, Třásně, Šišky, K Tisku, Štědrý den, Sněhulák, Pozadí, Linecká kolečka, Vídeňský punč, Pokrmy, Santa Claus, Vánoční hvězda, Lindt, Německy apod.

Přísloví, moudrosti, moudra, aforismy, motta, bonmoty, myšlenky

Citáty slavných osobností, Přísloví, moudrosti, moudra, aforismy, motta, bonmoty, myšlenky, přehledně rozdělené do kategorií: citáty o lži, citáty o životě, citáty o víře, citáty o ženách, citáty o nenávisti, citáty o člověku, hlášky o alkoholu, citáty o rozumu, citáty o bohu, moudra o dětech, citáty o bohatství, citáty o manželství, citáty o zdraví, citáty o dobru, citáty o smutku, citáty o odvaze, citáty o kráse, citáty o štěstí, citáty o zlu, citáty o penězích od různých známých osobností.

Náš tip. Vyzkoušejte oddechovou, logickou hru Bubble Shooter nebo jinou z webových stránek s Online hrama zdarma.

World wide web, internet, cestování, zábava i hry

Vlajky měst České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlajky měst České republiky. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Liberecký kraj, Jihomoravský kraj, Hlavní město Praha, Plzeňský kraj, Zlínský kraj, Ústecký kraj, Královéhradecký kraj, Moravskoslezský kraj, Jihočeský kraj, Olomoucký kraj, Středočeský kraj, Pardubický kraj, Kraj Vysočina apod.

Kameňáky, vtipy, vtipné texty, fórky, frky, anekdoty

Potřebujete se uvolnit? Kameňáky, vtipy, vtipné texty, fórky, frky, anekdoty. vás dostanou. Vtipy jsou rozdělené kategorií: O Somálcích, Vtipné hádanky, O mužích, O Chucku Norrisovi, Frky ze života, O důchodcích, O ekonomech, O Windows, O zvířátkách, Frky o tchýních, Vtipy o policajtech, O ženách, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o cikánech, O Němcích, O gayích a homosexuálech, O Slovácích, O manželství, Vtipy o doktorech apod.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako mytologie, křesťanství, hanlivé až sprosté přezdívky, nadpřirozené osoby, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, rodinné a příbuzenské vztahy, podnikání a podnikatelé, lékařství, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, Spisovatelé a básníci, přezdívky, školství a vzdělávání, zločin a právo, žurnalisté a novináři, osobnosti, politika, fikce a fantasy, sportovci a sportovkyně, profese a zaměstnání, herectví, herci a herečky, psychologie, národnost, historie, věda atd.

Klíčová slova: Hry pro nejmenší online, pro děti, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, Tapety na plochu PC, Mongolia, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, doporučujeme, P, Sexy Isla Fisher, Hry pro kluky, hyperlinky, č, zábava

Online testy a kvízy zdarma

Všem studentům základních i středních škol doporučujeme online testy a kvízy zdarma. Testy jsou rozdělené kategorií: online testy a kvízy, online IQ testy zdarma, cizí jazyky, Chemie - chemické testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, Matematické testy, výukové pomůcky, Angličtina, výuka anglického jazyka, zeměpisné testy a kvízy atd.

Obrázky zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako ženy a dívky, nápoje, ptáci, nástroje a přístroje, halloween, láska, sport, květiny, mapy, náboženství, hudba, rostliny, věda, zelenina, hmyz, Velikonoce, velikonoční kliparty, smajlíci a emotikony, zvířata, muži, přístroje, jídlo a nápoje, symboly, auta atd.

Online hry - Onlinovky neboli online hry můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.). Nevíte, kterou hru si vybrat? Pak zkuste denní tipy na online hry zdarma.

Doporučené odkazy, cestování, zábava i hry

Malují rády vaše děti? Pokud ano, nechť zkusí omalovánky online pro děti. Kategorie auta, vláčky nebo pohádky uspokojí kluky i holky.

Jste-li staršího data narození, jistě znáte počítačovou hru Arkanoid. Nyní si tuto online hru můžete zahrát online ve vašem prohlížeči.

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků a dozvíte se to naprosto přesně.

Keywords:Nejhranější hry online, Členské země americké federace, Vánoční web, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Digitální počítačové hry, herní konzole, zeměpis, Tapety na PC zdarma ke stažení, Databáze osobností Kdo je to?, Sandra Bullock, kuriozity, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Dopravní značky

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.

Vlajky spojených států amerických

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Vlajky spojených států amerických. Zde naleznete například vlajky států Utah, Kalifornie, Alabama, Maine, Aljaška, Arkansas, Jižní Karolína, Mississippi, Virginie, Tennessee, Minnesota, Arizona, Wyoming, Montana, Missouri, Kansas, Severní Karolína, Severní Dakota, Kentucky, Wisconsin, Nevada, Ohio, Oklahoma, Jižní Dakota, Louisiana, Texas atd.

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Běžte na hry pro nejmenší děti online zdarma Vybírejte z kategorií Letecké simulátory, online html5 hry, Barbie hry, Skákací a hopsací gamesky, Hannah Montana, Deskovky, Sportovní gamesy, Oblíkačky, Strategické onlinovky, Oddechové hry, Arkády a plošinovky, Karetní hry - solitaire, Hry s koňmi, Akční gamesky, Logické hry, Vzdělávací a výukové hry, Omalovánky, Farmářské hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Střílecí hry, Auta a závodní apod.

Náš tip, cestování, zábava i hry

Hra nemusí mít dokonalou grafiku a složitý příběh. Stačí jednoduchý ale chytlavý nápad. To potvrzuje online hra Bounce. Vyzkoušejte ji, určitě se vám bude líbit.

Tapety na plochu PC - obrázky na PC

Také doporučujeme: Tapety na plochu PC. lze použít v mobil, monitor, tablet, phablet, smartphone, displej, ultrabook, PC, počítač, mobilní telefon, notebook a pro operační systémy Apple iOS (iPhone), Windows 10 Mobile, Windows 98, FreeBSD, OSX, Mac, Microsoft Windows Vista, Windows Me, Java ME, Windows 10, Lubuntu. Wallpapers na plochu počítače jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Rally, závody aut, fraktály, free wallpapers, širokoúhlé Full HD widescreen, Formule 1, hmyz a pavouci, sportovní wallpapery, tenisté a tenistky, nature - příroda, sportovní a závodní auta, vesmír, kosmos, 3D a digitalní abstraktní tapety, fantasy, zvířata, motorky, květiny, armáda, válka, zbraně, flóra, stromy. Zvolit si můžete z velikostí 1920x1080 Full HD, 1152x768, 1680x1050, 375x812, 1536x2048, 1600x2560, HD 1280x720, 360x640, 1440x960, širokoúhlé 1366x768, 1440x900, 1920x1280, 1920x1200, 2560x2048, 2048x1536, 1280x854 atd.

Tip na výlet! Jeďte do města Příbram. Hlavní turistickou atrakcí je největší hornické muzeum v ČR.

Klíčová slova: Onlinovky zdarma, Slovník pojmů Co je to?, zajímavosti, Celebrita Christina Applegate, info, K, Free game online hry, El Arsenal Football England, webovky, multimédia, Wallpapery na tablet, humor

Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Regionální vlajky, prapory a symboly krajů. Naleznete zde nejen krajské vlajky ale i například vlajky království Spojeného království Velké Británie, krajů České republiky, rakouských zemí, regionů Francie, polských vojvodství, Spolkových zemí Německa atd.

Myslíte si, že smrt je vždy smutná? Pak si přečtěte poslední věty před smrtí a možná změníte názor. Ale asi jen v tom případě, že máte rádi černý humor.

Vtípky, anekdoty, ftipy, fórky, vtipné texty, kameňáky

Zkuste vypnout! Vtípky, anekdoty, ftipy, fórky, vtipné texty, kameňáky. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy z kategorií Vtipné hádanky, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o cikánech, Frky ze života, Vtipy o Bohu, O ekonomech, Frky o tchýních, O Němcích, O Somálcích, O Slovácích, O důchodcích, Vtipy o doktorech, O mužích, O Chucku Norrisovi, Vtipy o Pepíčkovi, Vtípky o blondýnkách, O gayích a homosexuálech, O manželství, Vtipy o policajtech, O zvířátkách, O Windows apod.

Informace, cestování, zábava i hry

K přání je mnoho příležitostí jak se dozvíte na tomto webu. Naleznete zde třeba klasická přání k jmeninám, přání k novému roku nebo přání k promoci.

Biografie slavných osobností - online životopisy, biografie

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Tak vyzkoušejte Biografie slavných osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií křesťané a svatí, zpěváci a zpěvačky, podnikatelé a obchodníci, novináři a žurnalisté, světoví i domácí politici, sportovci a sportovkyně, zločinci a vrazi, umělci a umělkyně, spisovatelé a spisovatelky, vojáci, generálové, válečníci, režiséři a scénáristé atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Angličané, Ministr, Faraon, Boston Bruins, Esejista, Nobelova cena, Country, Pittsburgh Penguins, Podnikatel, Textař, Hejtman, Pedagog, Teolog, Poslanec, Protektorát, Voják, Kancléř, KSČ, Vůdce, Spisovatel, Vojáci, Upálen, Sochař, Avangard Omsk, Básník, Mim, Právník, Starověký Egypt, Ekonom, Orlík, Životopis, Továrník, Imitátor, Dabérka, New York Rangers, První republika apod.

Anekdoty, vtipy, černý humor, kameňáky, fóry, vtipné texty

Chcete si zlepšit náladu? Anekdoty, vtipy, černý humor, kameňáky, fóry, vtipné texty. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: murphyho zákony, frky o zvířatech, fóry o homosexuálech, vtipné hádanky, černý humor, vtipy o mužích, chlapech, vtipné básničky, vtipy o metanolu, vtipné citáty, fóry nejen o českém hokeji, židovské anekdoty, kameňáky, vtipy o facebooku, anekdoty o politice, vtipy o blondýnách apod.

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. Testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Chemie - chemické testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, Matematické testy, zeměpisné testy a kvízy, online IQ testy zdarma, Angličtina, výuka anglického jazyka, cizí jazyky, výukové pomůcky, online testy a kvízy atd.

Prapory všech zemí světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Prapory všech zemí světa. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: země Afriky, Antarktidy, země střední Asie, ostrůvky Oceánie, státy jižní Ameriky, země jižní Asie, evropské země a státy, země Severní Ameriky, státy Střední Ameriky, státy Blízkého východu apod.

Klíčová slova: B, V, volný čas, Biografie Jennifer Lawrence, Biografie slavných osobností, Slovník pojmů Co je to?, Online testy a kvízy zdarma, Omalovánky k vybarvení zdarma, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Vlajky měst České republiky, tipy

Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Regionální vlajky, prapory a symboly krajů. Naleznete zde nejen krajské vlajky ale i například vlajky království Spojeného království Velké Británie, krajů České republiky, rakouských zemí, regionů Francie, polských vojvodství, Spolkových zemí Německa atd.

Myslíte si, že smrt je vždy smutná? Pak si přečtěte poslední věty před smrtí a možná změníte názor. Ale asi jen v tom případě, že máte rádi černý humor.

Vtípky, anekdoty, ftipy, fórky, vtipné texty, kameňáky

Zkuste vypnout! Vtípky, anekdoty, ftipy, fórky, vtipné texty, kameňáky. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy z kategorií Vtipné hádanky, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o cikánech, Frky ze života, Vtipy o Bohu, O ekonomech, Frky o tchýních, O Němcích, O Somálcích, O Slovácích, O důchodcích, Vtipy o doktorech, O mužích, O Chucku Norrisovi, Vtipy o Pepíčkovi, Vtípky o blondýnkách, O gayích a homosexuálech, O manželství, Vtipy o policajtech, O zvířátkách, O Windows apod.

Síť, cestování, zábava i hry

Při cestování do zahraničí se hodí znát některý cizí jazyk, především angličtinu. Kromě toho je dobré znát významy některých pojmů z oblasti cestování. Dobré je se seznámit i s kulturními specifiky dané země, například s národnostmi, abyste si kupř. nespletli Peršana v Íránu s Arabem. Dobré je i na letišti nebo v hotelu například vědět význam slova check in, a to proto, aby vám neuletělo letadlo a nepromeškali jste tak svoji vysněnou dovolenou.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako bankovnictví, software, cestování, lékařství a medicína, nemoce, filozofie, fyzika, nástroje, jídlo, materiály, školství, věda, latina, kultura, počítače, matematika, příroda, hardware, zločin a právo, technika, literatura, internet, sport, český jazyk atd.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: geocaching, firmy a společnosti, mezinárodní organizace, státy usa, vojenské hodnosti, mezinárodní organizace, fyzikální jednotky, zkratky krajů České republiky, měny, internetové domény 1. řádu, země EU, obecné zkratky, týmy NHL, hudební zkratky, okresy České republiky, úřady a ministerstva apod.

Zkuste také zamilované SMS na výběr jsou esemesky pro kluka, pro holku nebo pro miláčka.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?

Klíčová slova: Vlajky měst a obcí České republiky, internetové stránky, zdarma, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Super online kvízy, Sexy Ashanti, Super online kvízy, cestování, Webové online testy zdarma, Obrázky ke stažení, zdroje informací, Vlajky spojených států amerických, Vtipy, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Nejapný dotaz: Starého žida srazí před kostelem auto. Vyběhne kněz, poklekne u něj a ptá se: "Synu, věříš v Boha Otce Všemohoucího, Syna a Ducha Svatého?" Žid otevře oči: "Já tu umírám a oni mi dávají blbé hádanky."

Indiáni přepadli dostavník a starý náčelník vykřikl: „Všechny ženy povraždit a muže znásilnit!” „Ale náčelníku,” ozve se jeden z Komančů. „Nepopletl jste to trochu?” Jeden z přepadených, v růžové košilce, praví medovým hláskem: „Božínku, co ty do toho kecáš? Jsi snad náčelník?!”

Našel jsem já na ulici sedmiprstou rukavici. Je to smůla, boží trest? když mám prstů jenom šest.

Další odkazy:

Athletic Bilbao
Linky na partnerské weby
Sexy Charisma Carpenter
Doporučené odkazy
Blahopřání k jmeninám podle jmen, texty a obrázky ke stažení
Zajímavé webové stránky
Sexy Heidy Klum
Tipy na užitečné weby
Vlajky zemí Blízkého východu
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Obázek Stdentka lolitka

Děkujeme vám za vaši návštěvu.