Tipy na zajímavé weby, volný čas a zábava

Připravili jsme pro vás výběr dalších zajímavých internetových prezentací.

Vtipy, fóry, kameňáky, frky, anekdoty, vtípky

Potřebujete se naladit? Vtipy, fóry, kameňáky, frky, anekdoty, vtípky. vás dostanou. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: O gayích a homosexuálech, O Chucku Norrisovi, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o cikánech, O ekonomech, O důchodcích, O Němcích, Frky o tchýních, O mužích, O ženách, O Windows, O Slovácích, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o Bohu, Vtipné hádanky, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O manželství, O zvířátkách, O škole, Frky ze života, Vtipy o policajtech apod.

Kameňáky, vtipné texty, fóry, ftipy, fórky, anekdoty

Chcete si zlepšit náladu? Kameňáky, vtipné texty, fóry, ftipy, fórky, anekdoty. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: vtipné hádanky, židovské anekdoty, frky o zvířatech, černý humor, fóry o homosexuálech, vtipné básničky, murphyho zákony, kameňáky, vtipy o mužích, chlapech, fóry nejen o českém hokeji, vtipné citáty, vtipy o facebooku, poslední věty před smrtí, vtipy o metanolu, vtipy o blondýnách apod.

Neuspokojily vás hry na tomto webu? Zkuste třeba hru Bubble Trouble na partnerském webu s online hrama zdarma.

Informace, volný čas a zábava

Omalovánky online pro děti zdarma. Stovky obrázků k vybarvení přímo ve vašem prohlížeči. Mnoho kategorií jako dinosauři, pohádky, koně, zvířátka apod.

Při cestování do zahraničí se hodí znát některý cizí jazyk, především angličtinu. Kromě toho je dobré znát významy některých pojmů z oblasti cestování. Dobré je se seznámit i s kulturními specifiky dané země, například s národnostmi, abyste si kupř. nespletli Peršana v Íránu s Arabem. Dobré je i na letišti nebo v hotelu například vědět význam slova check in, a to proto, aby vám neuletělo letadlo a nepromeškali jste tak svoji vysněnou dovolenou.

Víte kdo má svátek v červnu nebo v červenci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.

Klíčová slova: Vlajky států a zemí světa, Full HD pozadí ke stažení, Životopisy osobností, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, Liverpool Football Club, Online hry zdarma, pro dospělé, humor, Penelope Cruz, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Prapory všech zemí světa, A, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Příznivcům PC her doporučujeme online hry zdarma bez registrace nebo instalace . Mj. na webu naleznete Holčičí, dívčí hry pro holky, Letecké simulátory, Oblíkačky, Adventní, vánoční hry, Vzdělávací a výukové hry, Puzzle a skládačky, Auta a závodní, Skákací a hopsací gamesky, Barbie hry, Adventury, online html5 hry, Farmářské hry, Arkády a plošinovky, Logické hry, Oddechové hry, Vaření a smažení, Deskovky, Strategické onlinovky, Karetní hry - solitaire, Střílecí hry, Akční gamesky apod.

Nebaví vás dovolená u moře v Egyptu nebo na Seychelách? Zkuste něco akčnějšího a navštivte zónu jaderné elektrárny Černobyl na Ukrajině kde došlo v roce 1986 k vážné havárii. Nyní je okolní oblast pro turisty bezpečná a pokud budete dodržovat pokyny, nehrozí vám větší riziko než při lyžování nebo při jiném sportu.

Nej hry online

Příznivcům PC her doporučujeme nej hry online . Mj. na webu naleznete Vánoční online hry, Klasické, Bojové online gamesy, Logické, Oddechové, Pro dívky, Závodní, Střílečky, Onlinovky pro dva hráče, Stolní hry a deskovky, Velikonoční hry, Karetní, Hry na vaření a smažení, Sportovní, Strategie a podobně.

World wide web, internet, volný čas a zábava

Členské země americké federace

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Členské země americké federace. Podívejte se, jak vypadají vlajky států New Jersey, Michigan, Arizona, Severní Dakota, Wisconsin, Minnesota, Kansas, Aljaška, Jižní Dakota, Florida, Západní Virginie, Pensylvánie, Severní Karolína, Missouri, Texas, Delaware, Alabama, Illinois, Maine, Havaj, Indiana, Tennessee, Nebraska, Kentucky, Maryland, Mississippi atd.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud4 je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.

Obrázky ke stažení - wallpapers na PC ke stažení

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Obrázky ke stažení. jsou vhodná pro notebook, ultrabook, phablet, mobilní telefon, smartphone, počítač, monitor, obrazovka počítače, mobil, tablet, PC a pro operační systémy Chrome OS, Linux Xubuntu, Lubuntu, Microsoft Windows 8, Red Hat Linux, Android, Mac, Windows 2000, Windows XP, SUSE Linux, OSX. Tapety na PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: armáda, válka, zbraně, fraktály, vesmír, kosmos, fantasy, flóra, stromy, květiny, 3D a digitalní abstraktní tapety, Formule 1, hmyz a pavouci, ptáci, velkoměsta a noční život, nature - příroda, motorky, Rally, závody aut, tenisté a tenistky, sportovní a závodní auta, free wallpapers, oceán, moře, pláže. Zvolit si můžete rozměry 320x568, 1600x900, 1800x1440, 640x480, 1536x2560, 1280x1024, 1280x768, 1536x2048, 1080x1800, 3200x1200, 4800x1200, 2560x1600, 1440x900, 1280x854, 1366x1024, 800x600 atd.

Keywords:V, školství, Obrázky na plochu počítače, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, Casino en línea, počítače, Obrázky ke stažení, B, Vlajky států světa, webové stránky, Nejhranější hry online, Prapory regionů a království

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako gratulace pro muže, blahopřání pro babičku apod.

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: regionů Francie, polských vojvodství, rakouských zemí, království Spojeného království Velké Británie, krajů České republiky, Spolkových zemí Německa atd.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?

Internet, síť, volný čas a zábava

Full HD pozadí ke stažení - pozadí na PC zdarma ke stažení

Oživte si plochu vašeho PC. Full HD pozadí ke stažení. doporučujeme pro monitor, ultrabook, mobilní telefon, PC, mobil, počítač, obrazovka počítače, tablet, smartphone, notebook, displej a pro operační systémy Microsoft Windows Vista, FreeBSD, Windows 95, Windows 10 Mobile, Lubuntu, Linux Fedora, Windows Server 2012, Red Hat Linux, Microsoft Windows 8, Slackware, Windows XP. Wallpapers na plochu počítače jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako zvířata, nature - příroda, Formule 1, hmyz a pavouci, flóra, stromy, armáda, válka, zbraně, oceán, moře, pláže, motorky, květiny, tenisté a tenistky, Rally, závody aut, fantasy, sportovní wallpapery, fraktály, 3D a digitalní abstraktní tapety, ptáci, sportovní a závodní auta, free wallpapers. Zvolte si z rozměrů 1024x600, 1800x1440, 1680x1050, 1920x1200, 1280x1024, 1280x854, 2560x1920, 1366x768, 393x786, 640x480, 1440x960, 1152x864, 1440x900, 2560x1600, 1280x960, 800x1280 atd.

Webové html5 hry zdarma

Zapařte si webové html5 hry zdarma. Hry jsou rozdělené kategorií: Postřehové, Sportovní, Akční hry, Strategie, strategické hry, Karetní hry, Stolní hry a deskovky, Relaxační onlinovky, Logické, Bojové gamesy a tak podobně.

Prapory regionů a království

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z krajů České republiky, regionů Francie, rakouských zemí, polských vojvodství, Spolkových zemí Německa, království Spojeného království Velké Británie atd.

Klíčová slova: odkazy, Stručný slovník pojmů a termínů, multimédia, Celebrita Mary-Kate Olsen, Hry pro nejmenší děti online zdarma, zadarmo, URL, Internet prostitution, Super free web games zdarma, odkaz, Databáze osobností Kdo je to?, Online životopisy, biografie

Narozeniny jsou ještě populárnější než jmeniny. Pošlete oslavenci přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?

Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Královéhradecký kraj, Plzeňský kraj, Kraj Vysočina, Liberecký kraj, Olomoucký kraj, Pardubický kraj, Ústecký kraj, Středočeský kraj, Jihomoravský kraj, Karlovarský kraj, Jihočeský kraj, Moravskoslezský kraj, Zlínský kraj apod.

Doporučené odkazy, volný čas a zábava

Online hry - Onlinovky neboli online hry můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.). Nevíte, kterou hru si vybrat? Pak zkuste denní tipy na online hry zdarma.

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware a jiným hrozbám, dostat se do vašeho počítače nebo tabletu.

Nejlepší zeměpisné kvízy

Běžte na nejlepší zeměpisné kvízy. Mj. na webu naleznete testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy, hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek atd.

Korektní i nekorektní básně, vtipné i pravdivé, krátké i dlouhé básničky, sarkastické verše - to vše naleznete na stránkách Basne.net

Flash Online hry, zábavná videa a "blbůstky" pro chvíle pohody zadarmo.

Klíčová slova: info, M, Online hry zdarma, Tipy na výlet, tipy, Členské země americké federace, Vlajky měst a obcí České republiky, Bayern Monachium klub piłkarski, pro děti, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, zajímavosti

Narozeniny jsou ještě populárnější než jmeniny. Pošlete oslavenci přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?

Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Královéhradecký kraj, Plzeňský kraj, Kraj Vysočina, Liberecký kraj, Olomoucký kraj, Pardubický kraj, Ústecký kraj, Středočeský kraj, Jihomoravský kraj, Karlovarský kraj, Jihočeský kraj, Moravskoslezský kraj, Zlínský kraj apod.

Síť, volný čas a zábava

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: státy usa, úřady a ministerstva, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, obecné zkratky, okresy České republiky, mezinárodní organizace, internetové domény 1. řádu, země EU, fyzikální jednotky, vojenské hodnosti, politické strany a hnutí, vysokoškolské a akademické tituly, mezinárodní organizace, zkratky krajů České republiky, měny, firmy a společnosti apod.

Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy

Milovníkům zeměpisu a geografie doporučujeme nejhranější online zeměpisné testy a kvízy. V této rozsáhlé kolekci naleznete Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa atd.

Obrázky a kliparty zdarma

Pro grafiky doporučujeme Obrázky a kliparty zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako auta, Vánoce a Advent, jídlo a nápoje, mapy, sport, ovoce, ptáci, zelenina, dopravní prostředky, halloween, nápoje, hmyz, zvířata, Velikonoce, velikonoční kliparty, symboly, přístroje, smajlíci a emotikony, hudba, láska, muži, ženy a dívky, nástroje a přístroje, náboženství atd.

Nezapomeňte, že kromě svátku se slaví i narozeniny, narození dítěte nebo svatba.

Seznam přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte v čem upravit, čím zobrazit, v čem spustit, čím prohlížet, jak otevřít, jak spustit, jak vytvořit, kterak editovat, jak exportovat, jak převést, jak importovat následující typy souborů: spustitelné soubory, dokumenty, systémové soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, internet a web, hudební audio soubory, grafiku, obrazy disků, šablony dokumentů, komprimace dat, koncovky souborů, konfigurační soubory apod.

Klíčová slova: Dopravní značení, Přehled přípon a koncovek souborů, hyperlinky, Webové online testy zdarma, Online adventní magazín, Obrázky na plochu, Obrázky na PC zdarma ke stažení, zábava, zdroje informací, Stručný slovník pojmů a termínů, Vlajky amerických států USA, kuriozity, Puzzle online, 2

Několik fórů na závěr. Vtip Tisková chyba: Upozornění: na letácích ČSSD došlo k tiskové chybě: uvádí se, že v případě jejich vítězství "každý důchodce dostane 13. důchod". Správné znění je "každý 13. důchodce dostane důchod". Za prohození slov se tiskárna omlouvá.

Délka minuty závisí na tom, na které straně dveří od záchodu se nalézáš.

Jaké jsou první příznaky AIDS? Tlak v oblasti konečníku a pocit horkého dechu na zádech.

Další odkazy:

Montserrat
Zajímavé internetové odkazy
HTML Online browser games
Tipy na užitečné weby
Kalkata
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Paris Saint-Germain F.C.
Odkazy na partnerské weby
Charlize Theron
Partnerské internetové stránky
Obrázky k jmeninám a vtipné veršované texty přání

Děkujeme vám za vaši návštěvu.