Naše tipy, cestování, hry a informace

Vážení návštěvníci, zde jsme pro vás připravili sbírku zajímavých odkazů.

Motta, bonmoty, výroky, moudra, přísloví, moudrosti, hlášky

Citáty slavných osobností, Motta, bonmoty, výroky, moudra, přísloví, moudrosti, hlášky, přehledně rozdělené do kategorií: citáty o manželství, moudra o dětech, citáty o kráse, citáty o rozumu, citáty o štěstí, přísloví o naději, hlášky o alkoholu, citáty o dobru, citáty o bohatství, citáty o lži, citáty o víře, citáty o neštěstí, citáty o smrti, citáty o nenávisti, citáty o odvaze, citáty o svobodě, citáty o smutku, citáty o zlu, citáty o bohu, citáty o životě od různých známých osobností.

Online vánoční webzine - online vánoční magazín

Vánoce za dveřmi? A přitom netušíte, co koupit nejbližším za dárky? Nevíte, jak si ozdobíte stromeček a jaké cukroví budete péct? Tak se podívejte Online vánoční webzine. Tématické články jsou z kategorií recepty na vánoční jídlo a cukroví, jmenovky na dárky k Vánocům, materiály ke stažení, vánoční zábava, adventní všehochuť, vánoční dárky, vánoční dekorace, vánoční filmy, vánoční koledy, vánoční všehochuť, vánoční stromeček atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Husarské knoflíky, Silvestr, Václavské náměstí, Santa, Pokrmy, Kavkazská jedle, Píseň, Ostrava, Wallpaper, Adventní neděle, Pastýř, Vánoční punč, Adventní věnec, Popelka, Osvětlení, Perníčky, Skleněné ozdoby, Ježíš Kristus, Umělý vánoční stromek, Štědrý den, Bramborový salát, Plzeň, Pro děti, K Vytisknutí, bezlepkové cukroví, Korálky, Betlém, Advent, Atmosféra, Rumové řezy, Kinder apod.

Jste dobří v zeměpisu? To si můžete lehce ověřit na webu s vlajkami států světa. Kromě vlajek všech zemí světa se dozvíte i mnoho údajů např. o počtu obyvatel, o výši HDP nebo o rozloze.

Doporučené odkazy, cestování, hry a informace

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.

Máte rádi sport a především hokej? Pokud je odpověď ANO, navštivte partnerskou stránku s vtipy obsahující vtipy o hokeji.

Baví vaše děti kreslit? pakliže je odpověď ano, tak ať zkusí omalovánky online pro děti. Jsou zde omalovánky zvířátek, omalovánky autíček nebo omalovánky dinosaurů.

Klíčová slova: webové stránky, Stručný encyklopedický slovník, pro dospělé, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Biografie Rachel Stevens, Online web Hry zdarma bez registrace, weby, Vlajky jednotlivých států USA, Nelly Furtado fotky, Online hry zdarma, odkazy, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Kliparty pro Office

Vtípky, černý humor, frky, vtipné texty, kameňáky, fórky

Chcete si zlepšit náladu? Vtípky, černý humor, frky, vtipné texty, kameňáky, fórky. vás zaručeně pobaví. Vtipy z kategorií fóry o homosexuálech, murphyho zákony, anekdoty o politice, vtipy o facebooku, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o mužích, chlapech, vtipné citáty, vtipné básničky, vtipy o metanolu, vtipy o blondýnách, poslední věty před smrtí, kameňáky, frky o zvířatech, vtipné hádanky, černý humor apod.

Důvodů pro oslavy může být mnoho. Můžete například přát k ukončení studia, k MDŽ nebo k výročí seznámení.

Online web Hry zdarma bez registrace

Zahrajte si online web Hry zdarma bez registrace Vybírejte z kategorií Oddechové, Vánoční online hry, Klasické, Strategie, Stolní hry a deskovky, Velikonoční hry, parkování - parkovačky, Sportovní, Závodní, Střílečky, Hry na vaření a smažení, Bojové online gamesy, Karetní, Logické, Pro dívky a podobně.

Internet, síť, cestování, hry a informace

Česká i slovenská Vyjmenovaná slova, významy slov, ukázkové věty a seznam slov k vytištění.

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: regionů Francie, krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie, polských vojvodství, Spolkových zemí Německa, rakouských zemí atd.

Partnerský web nabízí seznam textových přání ke svátku rozdělených podle jmen, pro kamarádku nebo pro ženu.

Keywords:Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, M, Přehled přípon a koncovek souborů, zdarma, Omalovánky k vybarvení zdarma, B, Životopisy osobností, Dopravní značky, Fotografie Cameron Diaz, Online hry zdarma, Webové html5 hry zdarma, Onlinovky zdarma

Máte-li rádi moře a oceány, máte na výběr z mnoha světových destinací. Nejpopulárnější je pro Čechy Chorvatsko se svoji Makarskou riviérou. Vzdálenostně a finančně přijatelnou exotickou alternativou je návštěva Egypta, jehož Rudé moře skrývá miliardy pestrobarevných rybiček a korálových útesů, které vybízejí k potápění nebo šnorchlování.

Pokud cestujete pomocí individuálního dopravního prostředku (automobil, motorka, jízdní kolo) po silnicích nebo cyklostezkách, měli byste se před odjezdem seznámit s vyhláškou a dopravními značkami platnými v dané zemi. Hlavní rozdíly budou v maximálních povolených rychlostech na silnicích a dálnicích nebo v jejich zpoplatnění. Nicméně i zahraniční silniční dopravní značky se mohou lišit především barvami značek.

Bonmoty, myšlenky, moudrosti, hlášky, úsloví, moudra, výroky

Citáty slavných osobností, Bonmoty, myšlenky, moudrosti, hlášky, úsloví, moudra, výroky, . V této rozsáhlé kolekci naleznete citáty o víře, citáty o kráse, citáty o životě, citáty o bohu, citáty o lásce, citáty o rozumu, citáty o štěstí, citáty o člověku, citáty o neštěstí, citáty o přátelství, citáty o manželství, hlášky o alkoholu, přísloví o naději, citáty o svobodě, citáty o odvaze, citáty o nenávisti, citáty o lži, citáty o ženách, citáty o bohatství, citáty o zdraví od různých známých osobností.

Náš tip, cestování, hry a informace

Mezi naše partnerské projekty patří Slovník pojmů Co je to?, který aktuálně nabízí přes 11000 stručných definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, chemie, práva, ekonomie, politiky, literatury, českého jazyka, školství apod.

Máte špatnou náladu? Pokud ano, navštivte stránku s vtipy. Klasické vtipy o Somálcích nebo vtipy o Chucku Norrisovi vám náladu určitě zlepší.

K přání je mnoho příležitostí jak se dozvíte na tomto webu. Naleznete zde třeba klasická přání k jmeninám, přání k novému roku nebo přání k promoci.

Klíčová slova: Stručný encyklopedický slovník, pro děti, Nejlepší obrázky na plochu zdarma, Texas hold’em poker Online, regras, apostas, jogos, humor, V, školství, Celebrita Gwen Stefani, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, URL, zdroje informací, webovky

Lexikon, slovník pojmů Co je to? nabízí aktuálně přes 3000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, ekonomie, literatury, školství atd.

Přání k narozeninám pro muže, ženu, děti, rodiče, babičku nebo dědečka.

Nejlepší obrázky na plochu zdarma - full HD tapety na PC zdarma

Také doporučujeme: Nejlepší obrázky na plochu zdarma. můžete využít v počítač, notebook, phablet, smartphone, mobilní telefon, PC, displej, obrazovka počítače, ultrabook, monitor, mobil a pro operační systémy Windows 7, Windows Me, Windows 10, Java ME, OSX, Windows 10 Mobile, Chrome OS, Linux Mint, Apple iOS (iPhone), Windows NT, Windows Server 2012. PC pozadí pro Windows jsou rozdělené kategorií: oceán, moře, pláže, fantasy, armáda, válka, zbraně, širokoúhlé Full HD widescreen, tenisté a tenistky, motorky, Formule 1, hmyz a pavouci, sportovní wallpapery, sportovní a závodní auta, zvířata, květiny, vesmír, kosmos, free wallpapers, velkoměsta a noční život, flóra, stromy, nature - příroda, fraktály. Dostupné rozměry 1536x2560, 1920x1200, 1440x900, širokoúhlé 1366x768, 2560x1920, 768x1024, 2048x1080, 1080x1920, 1680x1050, 360x720, 1152x1920, 1152x864, 1280x960, 1600x900, 4800x1200, 1440x960 atd.

Síť, cestování, hry a informace

Vlajky států USA

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Vlajky států USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Alabama, Arkansas, Montana, Massachusetts, Kalifornie, Indiana, Georgie, Rhode Island, Connecticut, Tennessee, Aljaška, Severní Karolína, Vermont, Louisiana, Kansas, New Jersey, Wisconsin, Maryland, Kentucky, Utah, Colorado, Delaware, Michigan, Nevada, Nebraska, Havaj atd.

Vtipy, ftipy, kameňáky, fóry, vtipné texty, vtípky

Potřebujete se uvolnit? Vtipy, ftipy, kameňáky, fóry, vtipné texty, vtípky. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: O gayích a homosexuálech, Vtípky o blondýnkách, Frky o tchýních, O ženách, O Windows, O Chucku Norrisovi, O zvířátkách, Vtipy o policajtech, O důchodcích, O Slovácích, Vtipné hádanky, O Somálcích, O ekonomech, Frky ze života, Frky, vtipy, vtípky, O Němcích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O manželství, Vtipy o doktorech, O škole, Vtipy o cikánech apod.

Přehled přípon a koncovek souborů

Velký Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak převést, jak vytvořit, čím prohlížet, jak exportovat, v čem spustit, jak konvertovat, jak importovat, jak přehrát, čím zobrazit, jak spustit, v čem upravit následující typy souborů: systémové soubory, internet a web, zdrojové kódy programovacích jazyků, obrazy disků, komprimace dat, grafiku, písma, fonty, dokumenty, koncovky souborů, šablony dokumentů, video soubory, hudební audio soubory apod.

Webové html5 hry zdarma

Zkuste webové html5 hry zdarma Jednotlivé položky jsou přehledně rozdělené do kategorií: Strategie, Pro dívky, Hry na vaření a smažení, Oddechové, Střílečky, Bojové online gamesy, Stolní hry a deskovky, Onlinovky pro dva hráče, Klasické, Karetní, Logické, parkování - parkovačky, Vánoční online hry, Sportovní, Závodní a podobně.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: týmy NHL, obecné zkratky, země EU, vysokoškolské a akademické tituly, okresy České republiky, geocaching, firmy a společnosti, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, mezinárodní organizace, hudební zkratky, internetové domény 1. řádu, mezinárodní organizace, úřady a ministerstva, státy usa, fyzikální jednotky, vojenské hodnosti apod.

Klíčová slova: Nejlepší hry pro dívky, multimédia, zeměpis, Nelly Furtado, Státní prapory, počítače, linky, Poker karetní hra, info, Seznam souborových přípon, kuriozity

Lexikon, slovník pojmů Co je to? nabízí aktuálně přes 3000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, ekonomie, literatury, školství atd.

Přání k narozeninám pro muže, ženu, děti, rodiče, babičku nebo dědečka.

Nejlepší obrázky na plochu zdarma - full HD tapety na PC zdarma

Také doporučujeme: Nejlepší obrázky na plochu zdarma. můžete využít v počítač, notebook, phablet, smartphone, mobilní telefon, PC, displej, obrazovka počítače, ultrabook, monitor, mobil a pro operační systémy Windows 7, Windows Me, Windows 10, Java ME, OSX, Windows 10 Mobile, Chrome OS, Linux Mint, Apple iOS (iPhone), Windows NT, Windows Server 2012. PC pozadí pro Windows jsou rozdělené kategorií: oceán, moře, pláže, fantasy, armáda, válka, zbraně, širokoúhlé Full HD widescreen, tenisté a tenistky, motorky, Formule 1, hmyz a pavouci, sportovní wallpapery, sportovní a závodní auta, zvířata, květiny, vesmír, kosmos, free wallpapers, velkoměsta a noční život, flóra, stromy, nature - příroda, fraktály. Dostupné rozměry 1536x2560, 1920x1200, 1440x900, širokoúhlé 1366x768, 2560x1920, 768x1024, 2048x1080, 1080x1920, 1680x1050, 360x720, 1152x1920, 1152x864, 1280x960, 1600x900, 4800x1200, 1440x960 atd.

Informace, cestování, hry a informace

Doporučujeme vám internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 2000 záznamů získáte vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání. Zajímavostí je podrobná kategorie s hanlivými osloveními a nadávkami ve které zjistíte kdo je blbec, idiot, imbecil apod.

Nejlepší hry pro dívky

Zapařte si nejlepší hry pro dívky Webhry jsou rozdělené kategorií: Logické hry, Vzdělávací a výukové hry, Hannah Montana, Arkády a plošinovky, Akční gamesky, Karetní hry - solitaire, Deskovky, Vaření a smažení, Auta a závodní, Adventury, online html5 hry, Omalovánky, Střílecí hry, Sportovní gamesy, Barbie hry, Oblíkačky, Farmářské hry, Letecké simulátory, Hry s koňmi, Skákací a hopsací gamesky, Strategické onlinovky apod.

USA, Amerika, Spojené státy. Obrovská země plná různých lidí a přírodních zajímavostí nabízející jak možnost odpočinku tak mnoho dobře placených pracovních příležitostí. Pokud je chce navštívit, měli byste si o USA něco nastudovat. Doporučujeme se alespoň stručně seznámit se všemi státy USA, jejich vlajkami, hlavními a největšími městy. Znalosti si pak můžete ověřit v testovém kvízu měst USA. Určitě nic nezkazíte ani podrobných studiem mapy USA, kterou si určitě nezapomeňte vzít sebou. Budete-li potřebovat zabavit vaše děti během dlouhého letu přes Atlantický oceán, můžete je nechat si vymalovat omalovánku amerického kapitolu, který můžete navštívit ve státu Washingtonu D.C.

Online hry zdarma

Vyzkoušejte online hry zdarma. Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Relaxační onlinovky, Stolní hry a deskovky, Bojové gamesy, Logické, Karetní hry, Závodní moto hry, Akční hry, Sportovní, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Malují rády vaše děti? Pokud ano, nechť zkusí omalovánky online pro děti. Kategorie auta, vláčky nebo pohádky uspokojí kluky i holky.

Klíčová slova: K, Kliparty zdarma, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Online testy zdarma, Super online kvízy, Blahopřání k narozeninám pro děti i dospělé, Dopravní značení, Obrázky na plochu počítače, Wallpapers na PC ke stažení, V, internetové stránky, Staré hry online, Biblické omalovánky, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Ryby koušou?: Dva teplouši Ríša a Vilda se opalují na pláži a najednou dostane Vilda chuť na koupání v moři. Ríša se brání a říká: „Já tam nejdu, ryby koušou.” „Prosím tě, co by kousaly. Pojď a nedělej scény,” odpoví Vilda. Asi po 10 minutách se mu povede Ríšu přemluvit, vlezou spolu do vody a když jsou v ní po pás, Ríša se uculí a řekne: „Máš pravdu, ryby nekoušou, ryby žužlaj.”

Přijde chlap do baru, kde obsluhuje barman - robot. Ten mu natočí perfektní pivo a zeptá se ho, jaké má IQ. Chlápek odpoví, že někde kolem 150. Barman se s ním plynně začne bavit o kvantové fyzice, globálním oteplování, makroekonomice, nanotechnologiích. Chlap je z toho celý vedle, tak si říká, že ho vyzkouší. Jde domů, převlékne se a vrátí se do baru.... Barman mu opět natočí perfektní pivo a ptá se na IQ. Chlápek řekne, že má kolem stovky. Robot s ním začne kecat o ženských, o fotbale, o autech. Chlapovi se to hrozně líbí, tak jde zase domů, převlékne se a vrátí se do baru. Obdrží opět perfektní pivo a obvyklý dotaz. Tentokrát řekne robotovi, že má IQ 50. Na to se barman nakloní až k němu a pomalu, ale skutečně pomalu, říká: "Tak co? Zase budeme letos volit Paroubka?"

Povídají si dvě blondýnky: "Hele, při vaření mi zbyla horká voda. Nevíš, co s ní?" . Druhá povídá: "Tak ji dej do mrazáku, teplá voda se vždycky hodí..."

Další odkazy:

Lechtivé fotky Mariah Carey
Doporučené internetové odkazy
Lionel Messi, jogador de futebol argentino
Zajímavé webové stránky
Morocco
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Tapety na plochu PC
Doporučené odkazy
Celebrita Julia Stiles
Naše tipy na zajímavé stránky
Celebrita Ashley Olsen

Děkujeme vám za vaši návštěvu.